دکوراسیون آبمیوه وبستنی فروشی

دکوراسیون آبمیوه وبستنی فروشی

آبمیوه و بستنی فروشی ها از قدیم وجود داشته اند و از مشاغل بسیار قدیمی در دنیا هستند ولی با گذر زمان تغییرات بسیار زیاد و چشمگیری درونشان رخ داده یکی از همین تغییرات دکوراسیون آبمیوه وبستنی فروشی ها می باشد.

این موضوع را اگر به آبمیوه و بستنی فروشی های خاص شهرتان سر بزنید کاملا متوجه خواهید شد.

طراحی این فضا ها تغییرکرده و باعث شده در شهر خودنمایی کنند و به واسطه همین خود نمایی و جلب توجه روز به روز مشتریان جدید تری جذب این مغازه ها میشوند و بازار هدف را در دست می گیرند.

دکوراسیون آبمیوه وبستنی فروشی

اهمیت دکوراسیون آبمیوه وبستنی فروشی

دکوراسیون آبمیوه وبستنی فروشی ها که گفتم به گونه ایی طراحی شده که هرکس از جلوی این مغازه ها عبور میکند را وادار به وارد شدن به  مغازه میکند وقتی هم مشتری وارد مغازه شود قطعا دست خالی آنجا را ترک نخواهد کرد . ذاتا انسان نمی تواند در برابر چیزهای خوشمزه وجذاب مقاومت کند.

حتی اگر در آن لحظه فرد وارد مغازه نشود دکور و نام مغازه شما درذهن اش ثبت میشود . و برای یکبار هم که شده برای خرید به مغازه شما می آید. و شما با دادن اجناس با کیفیت او را مشتری دائم و وفادار مجموعه خود خواهید کرد.

همانطور که شما بر روی کیفیت اجناس خود وقت می گذارید باید برروی زیبایی ظاهر مغازتان وقت بگذارید.

اگر شما با کیفیت ترین اجناس و محصولات را داشته باشید ولی مشتری را نتوانید متقاعد به وارد شدن به مغازتان کنید شما ورشکسته هستید چون مشتری اطلاعی در باره کیفیت محصولات شما ندارد و تا به حال خریدی از شما نداشته.

ولی اگر دکوراسیون آبمیوه وبستنی فروشی شما برای مردم هیجان انگیزباشد مشتری ترغیب به خرید میشود و با مغازه و محصولات با کیفیت شما آشنا میشود.

دکوراسیون فضا های تفریحی علاوه بر زیبا شدن شهر و خوب کردن حال مردم ازنظر روانی و شادابی روی مردم تاثیر می گذارند و پس همیشه انرژی مثبت مردم سمت مغازه شما می باشد.


دکوراسیون آبمیوه وبستنی فروشی دارای یکسری استاندارد و اصول بوده که باید آنرا رعایت کرد در ادامه مطلب به شما خواهم گفت چگونه با داشتن یک دکوراسیون استاندارد و جذاب هر رهگذری را وادار به وارد شدن به مغازه خود کنید.

 

انتخاب رنگ دکوراسیون آبمیوه وبستنی فروشی

همان طور که توضیح دادم دکوراسیون آبمیوه و بستنی فروشی باید پر از انرژی و حس خوب باشد”یکی از بهترین راه ها برای تزریق انرژی به یک مکان و فضا استفاده درست از رنگ هاست”شما باید از رنگ های شاد و اشتها آور استفاده کنید و درانتخاب رنگ ها بسیار خوش ذوق وخلاق باشید.

در اول کار شما میتوانید دیوارها را رنگ کنید و بعد از آن کفپوش ها را در انتخاب رنگ ها هم بهتر است از رنگ های پاستلی استفاده کنید چون اکثر بستنی ها رنگ پاستلی دارند و علاوه بر آن رنگ های پاستلی چشم را اذیت نمی کند.

میز کانتر

یک دکوراسیون جذاب نیاز به یک میز کانتر جذاب هم دارد”انتخاب میز کانتر زیبا که با دکوراسیون آبمیوه وبستنی فروشی شما همخوانی داشته باشد تاثیر بسیار خوبی در جذب مشتری دارد.

شما هنگام اتنخاب وسفارش میز کانترباید توجه داشته باشید که رنگ میز کانتر با رنگ دیوارها مکمل یکدیگر باشند تا باعث جذابیت مغازه شما شوند.

سعی کنید میزکانتری که انتخاب می کنید مواد اولیه باکیفیتی درآن بکار رفته باشد و بادوام باشد چون در روز مواد غذایی و آبمیوه های مختلف و…. روی آن قرار میگیرد به همین دلیل امکان خراب شدن میز کانتر بسیار است.

علاوه بر این موضوع اگردر میز کانتر مواد اولیه بی کیفیتی بکاررفته باشد درهنگام شستشو مغازه ممکن است مواد شوینده و آب به میز وارد شود و آن را خراب کند و بعد ازچند ماه شما به مجبور تعویض میز کانترخودخواهید شد.

میز و صندلی آبمیوه و بستنی فروشی

میز و صندلی

اکثر مشتریان وقتی از شما خرید می کنند یا درخانه محصولات شما را میل می کنند یا که دراتومبیل شان”این موضوع بعد از شیوع ویروس کرونا بیشتر هم شد”ولی هنوز هم بسیاری از افراد دوست دارند بعد از خرید داخل مجموعه شما و کنار شما آبمیوه و بستنی شان را میل کنند.

برای این مشتریان و جلب رضایت شان شما باید میز و صندلی های با کیفیت و خوش رنگ که مناسب با دکوراسیون آبمیوه وبستنی فروشی شما باشد تهیه کنید.

شما می توانید یک یا چند میز و صندلی بسته به نیاز مجموعه تان تهیه کنید و دربیرون مغازه هم قرار دهید علل الخصوص در فصول گرم ترسال مثل تابستان” مردم دوست دارند آبمیوه و بستنی شان را در فضای آزاد میل کنند تا لذت بیشتری ببرند”اگر شما بتوانید این لذت را برای آنهافراهم کنید بازهم پیش شما خواهند آمد.

محل لوازم آشپزخانه

چیدمان درست متناسب با فضای آشپزخانه و وسایلی که دارید کمک بسزایی به شما در مجموعه تان خواهد کرد این چیدمان باید به گونه ایی باشد که بخش ها مختلف بستنی فروشی در دید مشتری نباشد.

اینکار باعث میشود از دخالت های بیجا مشتریان جلوگیری کنید و تمرکز پرسنل آشپزخانه هم برهم نخورد و راحتر میتوانید خدمات مطلوب به مشتریان ارائه کنید.

فضای انتظار آبمیوه و بستنی فروشی

فضای انتظار

فضای انتظار یک فرصت و امتیاز عالی در دکوراسیون آبمیوه وبستنی فروشی تلقی میشود”چون اکثر مغازه داران به آن توجه نمی کنند اگر شما برای طراحی فضای انتظار دکوراسیون آبمیوه وبستنی فروشی خود وقت و هزینه کنید تاثیر بسیار چشمگیری در رشد مجموعه تان دارد.

حالا چرا فضای انتظار به این اندازه اهمیت دارد و کارکرداش برای مجموعه شما چیست؟

شما باداشتن فضای انتظار به مشتری کمک میکنید تا در هنگام آماده شدن سفارش اش از آن فضا لذت ببرد و متوجه گذر زمان نشود و با اینکار مشتری را از بی حوصلگی در می آورید و مشتری متوجه ارزشی که برای او قائل شدید خواهد شد و خاطره خوشی قطعا در ذهن اش نقش خواهد بست.

حتی شاید مجموعه شما سرعت راه اندازی مشتریان اش بسیار بالا باشد  ولی باید بگویم هر چقدر هم سرعت راه اندازی مشتریان در مجموعه شما بالا باشد بازهم حداقل دو الی سه دقیقه مشتری معطل خواهدشد.

پس به همین دلیل است که وجود فضای انتظار در دکوراسیون آبمیوه وبستنی فروشی بسیار حائز اهمییت است و باعث میشود مشتریان بارضایت کامل از مجموعه شما خارج شوند که این دقیقا همان چیزی است که یک مغازه دار میخواهد.

اگر شما مشکل کمبود جا دارید و تازه کار هستید می توانید به جای دیوار کشیدن از پارتیشن استفاده کنید تا از محیط بیشتری برخوردار باشید.

این بسیار مهم است که مجموعه شما با فناوری های جدیدوبه روزومحیط جذاب پذیرای مشتریان خود باشد.

درست است که طراحی دکوراسیون آبمیوه وبستنی فروشی در ایران ابعاد کوچکی دارد ولی میتوان با کمی خلاقیت و زمان و مشاوره با افراد اهل فن در این زمینه به محیطی جذاب برای مشتریان دست یافت.


با ارزوی موفقیت روز افزون شما : آیس اورجینال 

کسب و کارتان پر رونق و روزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرفروش ترین محصولات

جدید

۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان۷۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تماس بگیرید

شفت پشت پارو نیکنام

تماس بگیرید

دستگاه بار سفت کن نیکام مدل نیکا
اقساطی

۴۳۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان۴۵۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

Please select listing to show.
با ما در ارتباط باشید