چگونه نیروی جدید را آموزش بدیم ؟!

چگونه نیروی جدید را آموزش بدیم ؟!

فاکتورهای جذب نیرو

بسیاری از کارفرماها نیرو را راحت استخدام میکند و همراه در این مسئله به مشکل خواهند خورد. در ابتدای کار سعی کنید فاکتورهایی که برای جذب نیرو مهم هستند را یادداشت کنید و زمانی که میخوای نیرو استخدام کنید همه این موارد را اعمال کنید و در جذب نیرو کاملا سخت گیری کنید.

نقشه راه

در این مورد باید توجه خود را به چطور آموزش دادن و کار خواستن از نیرو بکنید. بسیاری از همکاران بعد از جذب نیرو بدون هیچ نقشه راه و آموزشی نیرو را به بخش مربوطه فرستاده و توقع انجام کار به نحو احسنت را دارند. برای حل این موضوع سعی کنید برای هر قسمت از مغازه یک چک لیست درست کنید و پس از جذب نیرو نقشه راه در اختیار آن فرد قرار دهید و نیروی خود را کاملا نسبت به انجام وظیفه محوله کاملا توجیح کنید.

ذکر مثال

برای مثال نیروی خدماتی که استخدام میکنید طبق نقشه راه یادآوری کنید این چک لیست شما هر شب باید انجام شود; اینجا مکان تمیز شود، اینجا جارو کشیده شود و الباقی موارد، درنهایت پس از پایان کار لیست انجام شده را تحویل کارفرما دهد. برای درک موضوع بیشتر موارد محوله میتوان از نیروهایی با سابقه قدیمی تر استفاده کرد و با کمک آنها نیرو تازه وارد با تمامی امور آشنا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چطور-نیروی-جدید-آموزش-بدیم

چگونه نیروی جدید را آموزش بدیم ؟!

1402/01/20
نحوه فریز کردن میوه

فریز کردن میوه (آبمیوه و بستنی فروشی ها)

1401/11/21
یخچال فریزر آبمیوه و بستنی فروشی

انواع یخچال فریزر آبمیوه و بستنی فروشی

1401/11/03
تابلو مغازه آبمیوه و بستنی فروشی

تابلو مغازه آبمیوه و بستنی فروشی

1401/10/29
تاریخچه بستنی

تاریخچه بستنی

1401/10/27
پروانه کسب آبمیوه وبستنی فروشی

پروانه کسب آبمیوه وبستنی فروشی

1401/10/16