تزیینات بستنی

تزیینات بستنی

شما میتوانید کسی را به من نشان دهید که به بستنی علاقه مند نباشد یا تا به حال بستنی نخورده باشد ؟ قطعا نه فقط به دلیل تنوع”بحث سلیقه و تفاوت درانتخاب به میان می آید درغیراین صورت همه عاشق بستنی هستند. تزیینات بستنی یکی از نکات مهمی است که باید برای آن وقت بگذاریم تا رضایت مشتریان را بتوانیم در زمینه تزیینات بستنی بدست اوریم .

بستنی هم مانند یکی از هزاران دسر موجود در جهان است با این تفاوت که بستنی در حال حاضر به واسطه تنوع فراوانش مورد توجه همگان قرار دارد و محبوب ترین دسر در دنیا می باشد. و هر چقدر ظاهر این دسر جذاب تر باشد فروش آن هم بیشترمیشود.

همه مردم بستنی را به خوش آب و رنگی وخوشمزگی می شناسند پس اگر محصول شما پرطرفدارترین دسردنیا ام باشد اگر برای مردم جذاب نباشد بازخورد مثبتی نخواهید گرفت.

تزیینات بستنی مناسب با هر محصول متفاوت است بعضی تزیینات خوراکی هستند و بعضی فقط کاربرد تزیینی دارند.

ما دراین مقاله سعی داریم تمام سوالاتی که در سرتان دارید را پاسخ دهیم و به شما کمک کنیم که سطح تزیینات محصولاتتان را بالاتر ببرید.

تزیینات بستنی با ترافل

برای آن دسته از عزیزانی که تازه وارد این صنف شده اند و اطلاع کافی ندارند “ترافل به نقطه های رنگی کوچک که حتما تا به حال روی کیک های تولد و برخی شیرینی ها دیده اید می گویند.

ترافل چون رنگ های مختلف دارد و به اصطلاح رنگارنگ است باعث زیبا تر شدن بستنی میشود و جزو ابتدایی ترین ابزار برای تزیینات بستنی به شمار می رود.

ترافل ها علاوه بر اینکه زیبایی بسیار زیادی به بستنی میدهند نسبت به دیگر تزیینات بستنی که در ادامه به شمامعرفی می کنم وقت کمتری از شما برای تزیین کردن میگیرد.

تزیینات بستنی با ترافل
تزیینات بستنی با ترافل

تزیینات بستنی با ترافل

تزیینات بستنی با ترافل

تزیینات بستنی با بیسکوییت

بیسکوییت خود به تنهایی یک خوراکی خوشمزه و محبوب به شمار می رود”حال اگر با یک محصول خوشمزه دیگرمانند بستنی کنار هم بیایند هر کسی را مجبور به یک بار امتحان آن محصول خواهند کرد.

بیسکوییت ها به دلیل تنوع و طعم های مختلفی که دارند میتوانید برای هر بستنی یک بیسکوییت مکمل پیدا کنید و از نظر تنوع بسیار دست شما باز میگذارند.

در حال حاضر بیسکوییت بستنی هم در بازار میباشد و این دو با هم ترکیب شده و در مغازه ها عرضه میشوند و این موضوع نشان دهنده این است که بیسکوییت و بستنی مکمل های خوبی برای هم هستند و ترکیب این دو رضایت مردم را جلب کرده است.

در پایین مطلب چند نمونه از تزیینات بستنی با بیسکوییت را گذاشته ایم که میتوانید از انها الگو برداری کنید.

تزیینات بستنی با بیسکوییت

تزیینات بستنی با بیسکوییت

تزیینات بستنی با بیسکوییت

تزیینات بستنی با ژله

این نوع تزیین هنوز بین مغازه داران رایج نشده است و بسیاری از مغازه داران آبموه و بستنی فروشی از ژله استفاده نمی کنند.که یکی از دلایل اش را میتوان مورد پسند نبودن همه دانست.

یکی دیگر از دلایل استفاده نکردن ژله قیمت گران آن میباشد”برای همین اکثرا از ژله در معجون هایشان استفاده می کنند.

شما اگر میخواهید در بستنی هایتان هم از ژله برای تزیینات استفاده کنید باید به درستی این کار صورت بگیرد.

به طور مثال بستنی وانیل با ژله های بلوبری طعم جذابی را به مشتری هدیه میکند”شما باید سعی کنید برای هر بستنی ژله مکمل خودش را انتخاب کنید.

در پایین مطلب چند نمونه از تزیینات بستنی با ژله را قرار داده ایم که میتوانید از آنها الگوبرداری کنید

تزیینات بستنی با ژله

تزیینات بستنی با ژله

تزیینات بستنی با ژله

تزیینات بستنی با میوه

شما میتوانید بستنی های میوه ایی و حتی بستنی قیفی را با انواع میوه ها دیزاین و از این ترکیب خوشمزه در منو مغازه آبمیوه وبستنی فروشی خود استفاده کنید.

در تزیینات بستنی با میوه عمدتا از میوه هایی مانند موز و توت فرنگی استفاده می شود چون این گونه میوه ها ظاهری زیبا و فانتزی دارند و موجب افزایش اشتها در مشتریان می شوند.

شما میتوانید در تزیینات بستنی میوه ایی از میوه همان طعم در کنارش استفاده کنید و از خود ابتکار و خلاقیت های جدید نشان دهید.

در ادامه مطلب چند نمونه از تزیینات بستنی با میوه را قرار داده ایم تا هم از آنها الگو برداری کنید و هم موجب بالا رفتن خلاقیت شما شوند.

تزیینات بستنی با میوه

تزیینات بستنی با میوه

تزیینات بستنی با میوه

تزیینات بستنی با میوه


با ارزوی موفقیت روز افزون شما : آیس اورجینال 

کسب و کارتان پر رونق و روزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرفروش ترین محصولات

اقساطی

۲۳,۴۶۰,۰۰۰ تومان

اقساطی

۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اقساطی

۲۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان

Please select listing to show.
با ما در ارتباط باشید

درخواست مشاوره رایگان