انواع یخچال فریزر در آبمیوه و بستنی فروشی ها

یخچال فریزر آبمیوه و بستنی فروشی
همانطور که می دانید امروزه تنوع بسیار زیادی در شغل آبمیوه و بستنی فروشی به وجود آمده امّآ ماهیت بستنی تغییر آنچنانی نداشته است و این دستگاه و تجهیزات بوده اند که بسیار به روز شده اند و باعث رشد مغازه های آبمیوه و بستنی فروشی شده اند.
قبل از آمدن تابستان و گرم شدن هوا بسیاری از مردم به فکر راه اندازی مغازه آبمیوه بستنی فروشی یا حتی کافی شاپ می افتند. ولی راه اندازی یک مغازه کافه بستنی فقط به تصمیم گیری یک شبِ باز نمی گردد و نیاز به تامین وسایل و تجهیزات مورد نیاز است تا بتوانید مغازه آبمیوه و بستنی فروشی تان را راه اندازی کنید. یکی از تجهیزات اصلی که اگر نباشد شروع این شغل تقریبا غیر ممکن میشود یخچال فریزر است که میشود گفت از نیازهای اولیه برای راه اندازی آبمیوه وبستنی فروشی است.
یخچال فریزر ها انواع مختلف زیادی دارند و ممکن است شما در انتخاب آنها به شک بیفتید علل الخصوص اگر تازه وارد این شغل شده باشید و تجربه ایی نداشته باشید.
ما در این مقاله سعی داریم با معرفی انواع یخچال فریزرهای کاربردی در مغازه آبمیوه و بستنی فروشی و دادن اطلاعات کامل آنها به شما همراهان عزیز سایت اورجینال آیس شما را در انتخاب یخچال فریزر مناسب برای مغازتان یاری کنیم.
یخچال فریزر آبمیوه و بستنی فروشی

یخچال فریزر تاپینگ

یخچال و فریزر تاپینگ از نوع صنعتی یخچال فریزر ها محسوب میشود و در دو مدل صنعتی و فانتزی به بازار عرضه شده است و یکی از مهم ترین تجهیزات در آبمیوه و بستنی فروشی ها محسوب میشود و اگر شما به هر مغازه ایی که بستنی در آن به فروش میرسد سر بزنید قطعا یک یخچال فریز تاپینگ در آنجا خواهید دید. یخچال فریزر تاپینگ در انواع مختلفی تا به حال تولید شده است از تاپینگ ۱۰لگن و ۱۲لگن و 14 لگن و 16 لگن و 18 لگن و ۲۰ لگن در بازار موجود میباشد. و هر چه تعداد لگن های یخچال و فریزر تاپینگ بیشتر باشد موتور قوی تر و نیروی بیشتری برای خنک کردن آن نیاز است. و شما میتوانید برای تهیه هر کدام از این یخچال فریزرهای تاپینگ از طریق سایت اورجینال آیس اقدام به خرید کنید.

تولید یخچال فریزر صنعتی شش در 

یخچال فریزر های صنعتی یکی از کاربردی ترین یخچال و فریزر های لازم برای آبمیوه و بستنی فروشی ها است و اگر شما در مغازه بستنی نیز تولید می کنید حتما برای سفت شدن بستنی و حفظ کیفیت بستنی به یخچال فریزر صنعتی شش در احتیاج دارید. یخچال فریزر صنعتی شش در برای استفاده در فروشگاه ها نیز بسیار کاربردی است و برای نگهداری انواع پروتین های منجمد شده مانند گوشت گوسفند و مرغ و… کار آمد است. یخچال و فریزر های صنعتی شش در به دلیل پلی یورتان تزریقی که دارد با حداقل مصرف انرژی حداکثر بهره وری را داراست و این یخچال فریزرها دارای کمپرسور بسیار قوی میباشد و برای روشنایی این یخچال فریزر ها از سیستم LED استفاده شده است.
یخچال فریزر صنعتی شش در
یخچال فریزر صنعتی شش در

قیمت یخچال فریزر صندوقی

یخچال فریزر های صندوقی بیشتر در سوپر مارکت ها و فروشگاه ها کاربرد دارند از یخچال و فریزر های صندوقی برای نگهداری مواد غذایی همچون مرغ و گوشت و… و همینطور نگهداری بستنی میتوان استفاده کرد ونحوه کارکرد آسانی نیز دارد و با دو درب شیشه ایی که دارد و به کناره ها باز میشود استفاده از آن را آسان کرده. یخچال و فریزر های صندوقی در ابعاد مختلف و قیمت های متفاوتی تولید میشوند که از ۱۰۰ لیتری شروع شده و تا ۵۰۰ لیتری و بالاتر از آن نیز ادامه دارد.
یخچال فریزر های صندوقی نسبت به یخچال فریزر های صنعتی کوچک تر و جمع و جور تر هستند و فضای کمتری را اشغال می کنند. امّا به نسبت اندازه کوچک تری که دارند از کمپرسور های مناسبی بر روی آنها استفاده شده است و با قفسه بندی هوشمندانه ایی که روی یخچال و فریزر های صندوقی انجام شده است این یخچال فریزر ها را بسیار جادار و کاربردی کرده است. این قفسه بندی هوشمندانه به فروشنده ها و مغازه داران که یخچال فریزر صندوقی را تهیه میکنند اجازه میدهد تا مواد غذایی بیشتری را درون یخچال فریز صندوقی قرار دهید. یخچال فریزر های صندوقی از نظر مصرف انرژی نیز کم مصرف بوده و در ردیف مصرف انرژی گریدAقرار دارد که هزینه برق مجموعه شما را کاهش می دهد. جنس بدنه فریزر های صندوقی نیز از کیفیت مرغوبی برخوردار است.
یخچال فریزر صندوقی
یخچال فریزر صندوقی

یخچال ویترینی عرض 60تک درب کینو

فروش انواع یخچال ایستاده

یخچال های ایستاده مدل های مختلفی دارند و هر کدام کاربرد متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند از جمله یخچال قصابی و مرغ فروشی که همانطور که از اسم اش پیداست برای نگهداری گوشت و پروتین های حیوانی استفاده میشوند. از دیگر یخچال های ایستاده میتوان به یخچال نوشابه اشاره کرد که در دو مدل تک درب و دو درب تولید میشوند و برای خنک کردن مایعات مانند نوشابه و دوغ و دلستر و… مورد استفاده قرار می گیرند که عمدتا در ساندویچی ها و فلافلی ها این مدل یخچال را دیده اید. و در آخر یخچال ایستاده سوپر مارکتی که برای نگهداری انواع محصولات غذایی،مایعات و… مورد استفاده قرار میگیرد و این مدل یخچال ایستاده از تک درب تا شش درب طراحی و تولید شده است. از مشخصات فنی این یخچال های ایستاده میتوان به موتور های قدرتمند که در کنار آنها یا در بخش زیر یخچال ها نصب شده است اشاره کرد. جنس بدنه یخچال های ایستاده از نوع استیل بوده و عایق بندی آنها از نوع تزریقی پلی یورتان می باشد. شیشه های یخچال ایستاده از جنس سکوریتی بوده تا در برابر ضربات احتمالی مقاوم باشد. در بحث نور پردازی یخچال های ایستاده از چراغ های LED درون یخچال به کار رفته است که باعث روشن شدن درون یخچال ایستاده میشود تا مشتریان بتوانند محصول را قبل از باز و بسته کردن یخچال ایستاده انتخاب کنند تا سرمای یخچال هدر نبود. از نوع یخچال ایستاده میتوان به یخچال های ویترینی کینو نام برد که دو مدل یخچال ایستاده 60 و یخچال 70 سانتی کینو از محبوب ترین و پرفروش ترین یخچال های ایستاده هستند که میتوانید از سایت اورجینال آیس اقدام به خرید کنید . 

تولید کننده انواع یخچال فریزر ایستاده

یخچال  فریزر ایستاده از نظر شکل و ظاهر بی شباهت به یخچال ایستاده نیست. امّا به دلیل نوع کاربرد آن که باید توانایی نگهداری از بستنی و مواد غذایی منجمد را داشته باشد از کمپرسور قدرتمند تری درون یخچال فریزر ایستاده استفاده شده است. یخچال فریزر ایستاده دارای طبقات پنچ تایی میباشد تا بتوان مواد مختلف را درون آنها به صورت جداگانه قرار داد. شیشه های یخچال فریزر ایستاده به مانند یخچال ایستاده سکوریتی میباشند تا از خطرات احتمالی جهت شکستن آنها جلوگیری شود و مصرف انرژی و مصرف انرژی مناسبی دارند و در ردیف انرژی گرید Aهستند. یکی از محبوب ترین فریزر های ایستاده حال حاضر ، فریزر ایستاده 70 سانتی کینو است . 


مدل های دیگر نیز از یخچال ها بای نام بردن بودند  ولی ما سعی کردیم پر کاربرد ترین این یخچال فریزر ها را بررسی کنیم تا شما بتوانید با اطلاعات کافی نیاز مجموعه تان را متوجه و برطرف سازید. مجموعه اورجینال آیس با سابقه طولانی در زمینه فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی و آبمیوه و بستنی فروشی نظیر بار سفت کن دستگاه آبمیوه گیری صنعتی،دستگاه قیفی و انواع یخچال ها و فریزر ها که برای راه اندازی یک فروشگاه مواد غذایی به آن احتیاج دارید را با بهترین کیفیت و تضمین اصالت کالا به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش به شما مشتریان عزیز ارائه میدهد. برای مجموعه اورجینال آیس تا به امروز رضایت مشتری در اولویت قرارگرفته و خوشحالیم تا به امروز توانستیم رضایت مشتریان خود را جلب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرفروش ترین محصولات

جدید

۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان۷۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تماس بگیرید

شفت پشت پارو نیکنام

تماس بگیرید

دستگاه بار سفت کن نیکام مدل نیکا
اقساطی

۴۳۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان۴۵۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

Please select listing to show.
با ما در ارتباط باشید