پودر بستنی دوپینگی
پخش ویدیو

پودر بستنی دوپینگی

با توجه به افزایش هزینه‌ها و مواد اولیه در صنعت بستنی، و هچنین با بال رفتن قیمت دستگاه‌ها و تجهیزات جهت تولید یک بستنی با کیفیت، همکاران ما با تولید پودر بستنی دوپینگی با فرمولی منحصر به فرد در راستای رفع این عوامل به کار آمده‌اند. شما با استفاده از این پودر نیازی دیگر به مواد اولیه‌ای همچون خامه قنادی شیر خشک و استابلایزرهای گران بازار ندارید و بافتی نرم و خامه‌ای را برای شما به ارمغان می‌آورند.
با استفاده از پودر بستنی دوپینگی تعداد بستنی بیشتری تولید کنید

بدون نیاز ثعلب

حتی بدون استفاده از ثعلب

بدون طعم و رنگ

حتی بدون استفاده از ثعلب

کاملا ضد جاذبه

حتی بدون استفاده از ثعلب

پودر بستنی چیست؟

پودر بستنی چیست؟ بسیاری از همکاران صنف بستنی فروشی بدلیل نداشتن دستگاه‎های ایتالیایی و پمپی از دستگاه های سوپاپی و ایرانی استفاده میکنند و بازدهی این دستگاه ها نسبت به دستگاه های ایتالیایی پایین تر هست و کیفیت بستنی خروجی، بافتی یخی و وزنی سنگین دارد. حال با وجود فرمولاسیون پودر بستنی دوپینگی دیگر به خرید دستگاه های ایتالیایی نیست.
و با استفاده از این پودر شما بافتی نرم و خامه ای و همچنین وزنی سبک‌تر خواهیند داشت. بسیاری از همکاران عزیز که دستگاه های ایرانی و سوپاپی دارند به این موضوع واقف هستند که بعد از گرفتن چند بستنی از دستگاه، بافت بستنی حالت عادی خود را از دست داده و به اصطلاح شل میشود. اما با استفاده از پودر بستنی دوپینگی شما میتوانید به صورت مستقیم و پی در پی اقدام به گرفتن بستنی از دستگاه خود کنید.

مزایای استفاده از پودر بستنی دوپینگی

بافتی نرم و خامه ایی

با استفاده از پودر بستنی دوپینگی دیگر بافتی یخی و سنگین نخواهید داشت و بافتی کاملا نرم و خامه ای از دستگاه خواهیند گرفت.

حذف ثعلب و دیگر مواد

با استفاده از پودر بستنی دوپینگی دیگر نیازی به ثعلب و دیگر استابلایزر ها، شیر خشک و خامه قنادی نیست. و باعث کاهش هزینه های شما خواهد شد.

ضد جاذبه شدن بستنی

با استفاده از این فرمولاسیون یگر نگران افتادن بستنی از روی نان نخواهید بود.

وزن سبک بستنی

زمانی که از پودر بستنی دوپینگی استفاده میکنید به دلیل حذف برخی از مواد اولیه، وزن بستنی شما کمتر میشود اما حجم تغییر نمیکند.

گرفتن بستنی بدون وقفه

اگر از دستگاه های ایرانی و سوپاپی استفاده میکنید. با استفاده از پودر بستنی دوپینگی بدون وقفه و پشت سر هم ، بدون تغییر بافت ، بستنی دریافت کنید .

طریقه استفاده (فرمولاسیون) از پودر بستنی دوپینگی

پودر بستنی

شیر

10 لیتر شیر پر چرب

گام اول
پودر بستنی

شکر

2.5 کیلوگرم شکر
گام دوم
پودر بستنی

پودر بستنی دوپینگی

450 گرم پودر بستنی دوپینگی
گام سوم

ثبت سفارش و تماس با ما

شما عزیزان میتوانید در لحظه از شبانه روز با تکمیل کردن فرم زیر از مشاوره همکاران ما بهرمند شوید و یا با شماره تماس های موجود مجموعه تماس حاصل فرمایید.

پودر بستنی سنتی

پودر بستنی قیفی

پودر بستنی چیست؟

خرید پودر بستنی

پودر بستنی سوربتو و جلاتو

فرمولاسیون اساسی پودر بستنی چیست؟

فرمولاسیون اساسی پودر بستنی چیست؟

پودر بستنی دوپینگی

با ما در ارتباط باشید

درخواست مشاوره رایگان